Klonowa spa & sport

To zupełnie nowe miejsce na polskiej mapie Wellness, zorganizowane i wyposażone z dbałością o wygodę i estetykę - część zapewniająca pielęgnację, odnowę i regenerację skóry i tkanek oraz basen, fitness, siłownia i kinesis.

W czasach, kiedy większość  z nas żyje w biegu, kiedy dorośli i dzieci ponoszą zdrowotne koszty naszej cywilizacji, nastawiliśmy się na taki zajęcia i zabiegi, które przywracają komfort życia, przeciwdziałają stresowi i chorobom cywilizacyjnym.

Zupełną nowością na jest centrum rehabilitacji dla dzieci. Tu można zdiagnozować wady postawy u dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 18 lat oraz wziąć udział w zajęciach, których celem jest przeciwdziałanie pogłębianiu się nieprawidłowości poprzez działania edukacyjne i korekcyjno - kompensacyjne. Zabiegi odbywają się pod kontrolą doświadczonych lekarzy i terapeutów. 

Zajęcia fitness - wspomagają zdrowie, ale dają też radość. Ruszyła Zumba i Dance aerobik, prowadzone przez instruktora-tancerza oraz instruktorkę w sposób autorski i niepowtarzalny. Takie zajęcia to naturalne wyzwolenie endorfin - nasz sposób na więcej szczęścia!